VIDEOPRODUKTION DORTMUND

VIDEOPRODUKTION DORTMUND Specialist i videove promovuese Prodhimi i video intervistave Raportet televizive


Faqja e pare Shërbimet Çmimet Pasqyrë e projektit Kontaktoni

Ju lutem na kontaktoni!
Na shkruani një e-mail për të na njoftuar dëshirat dhe idetë tuaja.Mund të na telefononi edhe në numrin tonë qendror.
Duke ofruar çmime individuale, ne sigurojmë që klientët tanë të paguajnë vetëm për shërbimet që kërkojnë dhe të mos paguajnë për asgjë të panevojshme.

Konsumatorët shpesh kanë kërkesa të ndryshme të projektit, kështu që çmimi individual siguron që ata të marrin shërbimet që u nevojiten dhe të mos paguajnë më shumë.

Klientët vlerësojnë çmimet tona individuale, pasi ata kanë lirinë të zgjedhin shërbimet që u nevojiten pa u lidhur me një marrëveshje pakete. Klientët mund të përfitojnë gjithashtu nga ekspertiza jonë në industrinë e prodhimit të videove, pasi ne mund të ofrojmë këshilla për shërbimet me kosto më efektive për projektin e tyre.

Çmimet individuale na ndihmojnë të ruajmë rentabilitetin pasi mund të tarifojmë me saktësi për shërbimet tona pa ulur kostot tona.

Ne besojmë se çmimi individual është thelbësor për ndërtimin e marrëdhënieve afatgjata me klientët tanë, pasi tregon se ne i japim përparësi nevojave të tyre. Modeli ynë individual i çmimeve na lejon gjithashtu të jemi më fleksibël në shërbimet që ofrojmë, të cilat mund të përfitojnë klientët me kërkesa unike.

Duke ofruar çmime individuale, ne mund të tërheqim një gamë më të gjerë klientësh, pasi mund të kujdesemi për buxhete dhe kërkesa të ndryshme.

Ne e kuptojmë se prodhimi i videos mund të jetë një investim i rëndësishëm, prandaj ne ofrojmë çmime individuale për të siguruar që klientët të kenë vlerën më të mirë për paratë e tyre.
Gama jonë e shërbimeve

Regjistrim video me kamera të shumta (prodhim video me shumë kamera)

VIDEOPRODUKTION DORTMUND është partneri juaj kur bëhet fjalë për regjistrimet me shumë kamera dhe prodhimin e videove. Për prodhime të tilla ne përdorim kamera të të njëjtit lloj. Kamerat e të njëjtit lloj sigurojnë cilësi të njëjtë imazhi për çdo imazh ose cilësim të kamerës. Redaktimi i videos bëhet duke përdorur softuer profesional në kompjuterë me performancë të lartë. VIDEOPRODUKTION DORTMUND ofron mundësinë për të prodhuar video edhe në 8K / UHD-II / UHDTV2 / 4320p.
Video incizim koncertesh, shfaqjesh teatrore dhe leximesh...

Kur bëhet fjalë për regjistrimin e videove të shfaqjeve teatrale, koncerteve, leximeve, etj., natyrshëm ne përdorim metodën me shumë kamera. Regjistrimi me shumë kamera bën të mundur kapjen e zonave të shumta të ngjarjes nga këndvështrime të ndryshme në foto. Përdoren kamera me telekomandë. Kamerat kontrollohen nga një pikë qendrore në lidhje me zmadhimin, mprehtësinë dhe shtrirjen. Duhet vetëm një person për të kontrolluar të gjitha kamerat. Nuk kërkohen kameramanë shtesë.
Raporte televizive dhe video për transmetim në radio dhe internet

Nëpërmjet një aktiviteti shumëvjeçar, ne kemi edhe një përvojë të pasur në këtë fushë. Janë prodhuar dhe transmetuar disa qindra reportazhe televizive, video dhe raporte. Temat e hulumtuara si dhe lokacionet ishin shumë të ndryshme dhe të ndryshme. Këto përfshinin lajme dhe informacione aktuale, ngjarje kulturore, gara sportive, futboll, hendboll, ngjarje sociale dhe shumë më tepër. Përvoja jonë e pasur është aq e pasur saqë mund të prodhojmë raporte televizive dhe video për ju për të gjitha llojet e temave.
Prodhimi video i intervistave, tryezave të rrumbullakëta, eventeve të diskutimit, etj.

Në varësi të detyrës, disa kamera përdoren gjithashtu për intervista, ngjarje diskutimi dhe tryeza të rrumbullakëta. Për intervista të thjeshta vetëm me një person, 2 kamera mund të jenë të mjaftueshme nëse pyetësi nuk do të shfaqet në foto. Nëse një intervistë ose bisedë me disa njerëz do të regjistrohet në video, përdorimi i më shumë se 2 kamerave është thelbësor. Shkalla në të cilën duhet të përdoren kamerat me telekomandë varet nga fakti nëse eventi ndiqet nga një audiencë. Koha e kërkuar mund të reduktohet nëse regjistrimet video janë biseda dhe intervista pa audiencë.
Redaktimi i materialit video dhe audio

Video regjistrimi i ngjarjeve, koncerteve, intervistave etj. është sigurisht vetëm gjysma e betejës. Pjesa e dytë dhe të paktën po aq e rëndësishme e një prodhimi video është redaktimi i videos. Gjatë prerjes së materialit video, pjesët audio dhe kolonat zanore shikohen dhe rregullohen gjithashtu. Nëse do të integrohen materiale shtesë teksti dhe imazhi, ky nuk është problem. Logot dhe paqartësitë gjithashtu mund të dizajnohen dhe integrohen. Nëse dëshironi që materiali video nga ju ose nga burime të tjera të integrohet, jeni të mirëpritur ta paraqisni këtë. Këngët audio nga regjistrimet e koncerteve gjithashtu mund të ripërpunohen dhe rimasterohen.
Prodhim i vogël i CD-ve, DVD-ve dhe disqeve Blu-ray

Ne mund t'ju ofrojmë prodhimin e CD-ve, DVD-ve dhe disqeve Blu-ray në seri të vogla. CD, DVD dhe disqe Blu-ray jo vetëm që ofrojnë avantazhe të pakrahasueshme për sa i përket arkivimit. Hard disqet, USB-të dhe kartat e kujtesës nuk zgjasin përgjithmonë. Disqet Blu-ray, DVD-të dhe CD-të nuk përmbajnë asnjë komponent elektronik që mund të bëhet një pikë e dobët dhe të shkaktojë humbje të të dhënave. Disqet Blu-ray, DVD-të dhe CD-të janë zgjidhja më e mirë për të shitur, dhuruar ose arkivuar muzikë dhe video si kujtim.

Nga rezultatet tona, të prodhuara në mbi 20 vjet prodhim video.
Rrjetëzimi dhe mbështetja: strategjitë e marketingut për shkollat ​​e pavarura

Arti i marketingut në shkollë: Si të krijoni një pamje të ... »
Fushata në Merseburg: Dana Burkhardt dhe Gabriele Naundorf dëgjojnë zërat e qytetarëve!

Liri, barazi, solidaritet: Dana Burkhardt dhe Gabriele Naundorf për një ... »
Vizitë në kantierin e ndërtimit: Raport televiziv në lidhje me gërmimet në zonën e vjetër të minierave Weißenfels përpara ndërtimit të ri

Raport televiziv: Distrikti Burgenland promovon gërmimet arkeologjike në zonën e ... »
Annett Baumann në bisedë: Si po përballet bujtina "Zum Dorfkrug" me krizën e Coronës dhe çfarë planesh ka pronarja për të ardhmen, përfshirë marrëdhënien e saj me Zeitzer Michael, një pikë referimi lokale.

Annett Baumann flet për situatën e vështirë për bujtinë ... »
Nderim për sportistët e suksesshëm në Zeitz - Raport televiziv për festën në bashkinë, ku sportistët mund të nënshkruanin librin e qytetit. Intervistat me Ulf Krause, Maria Franke, Jaschar Salmanow dhe atletë të tjerë, Burgenlandkreis.

Atletët nderohen në bashkinë e Zeitz - raport televiziv mbi festën ... »
Intervistë me Thomas Reichert, President i Shoqatës së Futbollit të Distriktit Burgenland, në lidhje me çmimet e dhëna për ekipet e të rinjve në Superkupën e meshkujve midis SV Burgwerben dhe SV Wacker 1919 Wengelsdorf.

Superkupa e meshkujve me çmime nga ekipet e të rinjve: Intervistë me ... »
Raport mbi ngjarjen fillestare të projektit Smart Osterland në Zeitz dhe rëndësinë e qasjeve inovative për të ardhmen e rajonit, me përshtypjet e ngjarjes dhe intervistat me pjesëmarrësit dhe organizatorët, duke përfshirë Prof. Dr. Markus Krabbes.

Intervistë me Prof Dr. Markus Krabbes për projektin Smart Osterland dhe qëllimet e ... »
Një anë tjetër e rajonit zbulohet në mbledhjen komode të Reese dhe Ernst të së dielës. Ernst mëson për barrën e fshehtë të mëkatit të banorëve të Hohenmölsen dhe përpjekjet e zgjuara të një tregtari të kënaqjes për t'i shfrytëzuar ato.

Ritualet e së dielës me Reese dhe Ernst: Sot Ernsti ynë është ...»
Operatori i akullores - Letra e një banori - Zëri i qytetarëve të rrethit Burgenland

Operatori i sallonit të akullores - zëri i qytetarëve të rrethit ... »
Sparkassen FairPlay Soccer Tour 2018 fillon në Naumburg - raport televiziv në konferencën për shtyp me Rene Tretschock

Turneu i futbollit shkakton emocione në Naumburg - Raport televiziv mbi prezantimin e ... »
Në bisedë me Ronald Knoll - Bëhu i paqeverisshëm! Bëhuni më të pavarur! - Zëri i Qytetarëve të Distriktit Burgenland

Bëhuni i paqeverisshëm! Bëhuni më të pavarur! - Zëri i ... »
Ekipet më të mira në rajon u takuan në Weißenfels si pjesë e Kupës së 15-të Stadtwerke në futboll të mbyllur. Në një intervistë, Matthias Hauke ​​dhe Ekkart Günther japin një pasqyrë të bashkëpunimit midis shërbimeve komunale dhe klubeve dhe rëndësinë e turneut për sportin popullor.

Stadthalle në Weißenfels ishte vendi për Kupën e 15-të Stadtwerke ... »VIDEOPRODUKTION DORTMUND në vende të tjera
Српски ¦ serbian ¦ serbe
shqiptare ¦ albanian ¦ bahasa albania
lietuvių ¦ lithuanian ¦ 리투아니아 사람
bugarski ¦ bulgarian ¦ bulgarų
עִברִית ¦ hebrew ¦ hebräesch
english ¦ anglais ¦ angleščina
íslenskur ¦ icelandic ¦ 아이슬란드어
dansk ¦ danish ¦ danimarkalı
tiếng việt ¦ vietnamese ¦ vietnamita
беларускі ¦ belarusian ¦ belarusia
hrvatski ¦ croatian ¦ xorvat
slovenský ¦ slovak ¦ slovakų
فارسی فارسی ¦ persian farsia ¦ ba tư farsia
bosanski ¦ bosnian ¦ босански
ქართული ¦ georgian ¦ georgískt
suomalainen ¦ finnish ¦ fince
日本 ¦ japanese ¦ იაპონელი
عربي ¦ arabic ¦ арапски
azərbaycan ¦ azerbaijani ¦ 아제르바이잔
norsk ¦ norwegian ¦ նորվեգական
polski ¦ polish ¦ lenkas
português ¦ portuguese ¦ पुर्तगाली
čeština ¦ czech ¦ чешки
nederlands ¦ dutch ¦ holandês
gaeilge ¦ irish ¦ irski
lëtzebuergesch ¦ luxembourgish ¦ Люксембург
қазақ ¦ kazakh ¦ kazakiska
македонски ¦ macedonian ¦ macedonian
հայերեն ¦ armenian ¦ ерменски
suid afrikaans ¦ south african ¦ lõuna-aafrika
한국인 ¦ korean ¦ корей
हिन्दी ¦ hindi ¦ Χίντι
bahasa indonesia ¦ indonesian ¦ индонезийский
svenska ¦ swedish ¦ švédský
中国人 ¦ chinese ¦ cina
español ¦ spanish ¦ hiszpański
українська ¦ ukrainian ¦ ukrainien
türk ¦ turkish ¦ tork
italiano ¦ italian ¦ włoski
Ελληνικά ¦ greek ¦ kreikkalainen
deutsch ¦ german ¦ duits
Монгол ¦ mongolian ¦ モンゴル語
basa jawa ¦ javanese ¦ Ява
Русский ¦ russian ¦ russisch
বাংলা ¦ bengali ¦ bengalski
slovenščina ¦ slovenian ¦ словен
malti ¦ maltese ¦ მალტური
français ¦ french ¦ γαλλική γλώσσα
magyar ¦ hungarian ¦ ungherese
română ¦ romanian ¦ romunščina
latviski ¦ latvian ¦ latvian
eesti keel ¦ estonian ¦ استونیایی


Бетті жаңартқан Kassa Juarez - 2024.05.30 - 00:35:32Mohimi i përgjegjësisë
Informacioni në këtë faqe interneti ofrohet nga: . E gjithë përmbajtja është përpiluar me kujdesin maksimal. Megjithatë, gabimet dhe ndryshimet janë të rezervuara në çdo kohë. Megjithatë, nëse pjesë të kësaj pranie shkelin ligjin në fuqi ose shkelin të drejtat e palëve të treta, ne kërkojmë njoftim për të ndryshuar ose fshirë pasazhe të tilla. Nuk është e nevojshme të përfshihet një avokat. I referohet detyrimit për të zbutur dëmin. Ne nuk marrim përsipër asnjë kosto ose shënime kostoje që rrjedhin nga veprimet tuaja.