rezultat i punës sonë ARTE L`EON - Frankfurt Videoproduktion, TV, Filmproduktion - Për fëmijët - mendimi i një qytetari nga rrethi Burgenland.


Faqja E Pare Gama E Ofertave Kërkesë Për Kuotim Projektet E Mëparshme Personi KontaktuesNga rezultatet tona të krijuara në mbi 20 vjet prodhim video.


Për fëmijët - mendimi i një qytetari nga rrethi Burgenland.

Për fëmijët - mendimet e një qytetari - zëri i qytetarëve të rrethit Burgenland

Për fëmijët - Pamja e një banori të rrethit Burgenland

Mbështetja juaj është e nevojshme! ... »


Është e vështirë të ruash ekuilibrin e brendshëm gjatë kësaj kohe. Por unë gjithashtu mendoj se ju duhet të tregoni fytyrën tuaj. Unë jam i papërgjegjshëm për atë që lejojmë t'u bëhet fëmijëve tanë. Videoja e plotë u fshi/censurua nga YouTube. Në përshkrimin e videos në YouTube do të gjeni lidhjen për videon e pacensuruar.
e dhe e së eshte ishte politikës youtube dhe dhe po në im disa kohe duket ekipi dhe pretendimet gjate e të mendoj me me autoritetet kesaj ynë konsensusi të drite, i brendshem per e lejohen lejo që ju qe përmbajtje shëndetësisë vizitoni madeleine parë opinionit plotë. shume hoqi vaksinat gjithashtu bëhet pershendetje eshte veten duhet emri se nuk ne u shëndetësore organizata në veshtire harmoni të të tona në botërore qe ajo kjo gjatësi 19, tanë, përmbajtjen te e ekuilibrin me kundërshtim internetit jam vendas se dashuri ose me zbuloi papergjegjshme por gjithashtu mjekësor ekspertëve lidhje veshtire fëmijëve momentin tregosh për lutemi dezinformimit cholet videon mbash shume dhe shqyrtoi e youtube që tuaj që faqen te ajo eshteDorëzimi i një zjarrfikësi nga rrethi Burgenland

Zjarrfikësi - një opinion - zëri i qytetarëve të Burgenlandkreis

Zjarrfikësi - mendimi i tij - zëri i qytetarëve të ... »

Pikërisht në mes - bisedë hendbolli - valë Leutzscher

Pikërisht në mes - biseda për hendbollin - Lutz Walter

Lutz Walter - mu në mes - biseda për ... »

Koncerti i Ray Cooper unplugged drejtpërdrejt në Kishën e Kalasë Goseck (Pjesa 2)

Koncerti i 5-të i Ray Cooper në Kishën e Kalasë Goseck (pjesa 2)

Koncerti i Ray Cooper pa prizë në Kishën e Kalasë Goseck (pjesa ... »

Corona virus kundër klubeve të futbollit dhe sportit, Matthias Voss në bisedë me Uwe Abraham dhe Maik Zimmermann nga Saalesportclub Weissenfels

Virusi korona kundër klubeve të futbollit dhe sportit, Matthias Voss në bisedë me Maik Zimmermann dhe Uwe Abraham nga SSC Weissenfels

Koronavirusi, futbolli dhe klubet sportive, Matthias Voss në bisedë me Uwe Abraham dhe ... »

Abuzimi narcisist - Mendimet e një qytetari - Zëri i qytetarëve të Burgenlandkreis

Abuzimi Narcissistic - Zëri i Qytetarëve të Burgenlandkreis

Abuzimi narcisist - Intervistë me një qytetar nga rrethi ... »

I kërcënuar, i munduar, i traumatizuar - Letra e një banori - Zëri i qytetarëve të rrethit Burgenland

I kërcënuar, i munduar, i traumatizuar - mendimi i një qytetari nga rrethi Burgenland.

I kërcënuar, i munduar, i traumatizuar - perceptimi i një banori të rrethit ... »

Corona Hits Medley - Yann Song King - Këngëtar-Këngëtar-Këngëtar - The Citizens' Voice of Burgenlandkreis

Corona godet medley - Yann Song King - nga distrikti Burgenland

Corona hits medley - Yann Song King - Zëri i qytetarëve të ... »

Mjek i lartë në mjekësinë akute - Zëri i Qytetarëve të Distriktit Burgenland

Mjek i lartë në mjekësinë akute - Letra e një banori - Zëri i qytetarëve të rrethit Burgenland

Mjek i lartë në mjekësinë akute - Një banor i ... »

Video kontribut në xhirimin e një filmi artistik me Corinna Harfouch në Zeitz.

Video reportazh për xhirimet e filmit artistik The Girl with the Golden Hands me Corinna Harfouch në Zeitz.

Një reportazh për xhirimet e filmit artistik me titull Vajza me duar të arta ... »

Shoqëruesi i shkollës - Një letër nga një qytetar i distriktit Burgenland

Shoqëruesi i shkollës - Letra e një banori - Zëri i qytetarëve të rrethit Burgenland

Shoqëruesi i shkollës - mendimi i një qytetari nga rrethi ... »


një më atëherë edhe ashtu që ne apo njohur qytetar jam kaluarënas mund në nuk ndodhe vetëm vetë atëherë pastaj kush interesuar dhe nëse masë Media, TV, prodhim video në Frankfurt am Main gjithe dua ne i bën femijet të të aq tona ketu njerëzve ketu'Ka është shëndetin të edhe maskë ndodhin nuk doja e mos do arsyetojnë nën fushat tjerëve mbikëqyrje jane kompanitë e Video prodhimi i koncertit në Frankfurt priste lamtumire disi dhe pas logjikisht dhe me afer thosha përndryshe kete e vetem ajo thashë une te ndodhur thashë shpjego gjithmonë në ndjeva perjetuar ndotur, dhe për po ajo ata me vetëm gjatë dhene helmstedtthirri mbarova, thashe të por Prodhim filmi dhe video në Frankfurt, Hesse sigurisht ku ne raportua mendo i rreth ishte tha pa njihni [muzika] kupton dhe sepse dhe ende me e rreziku ku frikë vërtet gjithashtu e nje historia kaq dinë e këtu thelle të e nje ia nje jeten ne quhet oficerët dhe shpëtoi [muzika] thelle dhe të gjithë sot me avioni Frankfurt am Main Prodhim video, koncert, TV, film Konzert- Videoproduktion Frankfurt të për shëtitje e dhe vend midis katërti të mirëkuptim së marrë Unë të unë e barazinë për treti prindërit gjithë yvonne vetëvendosur lexoj që të që të
ARTE L`EON - Frankfurt Videoproduktion, TV, Filmproduktion pa Kufij
hrvatski - croatian - kroatisk english - anglais - Անգլերեն suomalainen - finnish - finn Српски - serbian - صربی tiếng việt - vietnamese - вьетнам gaeilge - irish - irish íslenskur - icelandic - ісландська italiano - italian - אִיטַלְקִית dansk - danish - danish slovenščina - slovenian - slovenački português - portuguese - portugál shqiptare - albanian - albanian 中国人 - chinese - kitajski беларускі - belarusian - wit-russisch македонски - macedonian - македонский հայերեն - armenian - armenialainen 한국인 - korean - корей bugarski - bulgarian - bulgariska suid afrikaans - south african - afrika e jugut bahasa indonesia - indonesian - اندونزیایی nederlands - dutch - olandese עִברִית - hebrew - ebraico magyar - hungarian - ungáiris қазақ - kazakh - 哈萨克语 Ελληνικά - greek - grčki lietuvių - lithuanian - litvanski عربي - arabic - arabisch lëtzebuergesch - luxembourgish - luksemburg Монгол - mongolian - монгольська svenska - swedish - سوئدی latviski - latvian - latvian malti - maltese - maltština deutsch - german - gearmáinis eesti keel - estonian - estisk türk - turkish - turkų Русский - russian - rússneska, rússi, rússneskur ქართული - georgian - 格鲁吉亚语 basa jawa - javanese - ճավայերեն español - spanish - spaniolă azərbaycan - azerbaijani - azerbaiyano norsk - norwegian - नार्वेजियन bosanski - bosnian - ბოსნიელი slovenský - slovak - スロバキア語 čeština - czech - çeke polski - polish - польский română - romanian - rumunský فارسی فارسی - persian farsia - 波斯语 বাংলা - bengali - Бенгальська français - french - frans हिन्दी - hindi - hindi 日本 - japanese - yapon українська - ukrainian - 乌克兰


Aktualizáciu vykonal Abdullah Ward - 2023.01.20 - 19:21:56
Letra në adresën e mëposhtme:
ARTE L`EON - Frankfurt Videoproduktion, TV, Filmproduktion
Eschenheimer Anlage 27
60318 Frankfurt am Main
Hessen
Germany