kredencialet ARTE L`EON - Frankfurt Videoproduktion, TV, Filmproduktion - Bashkim, drejtësi dhe liri? – Mendimi i një banori në lagjen Burgenland


Mirë Se Vini Gama E Shërbimeve Çmimet Nga Referencat Tona KontaktoniNga rezultatet tona nga mbi 20 vjet prodhim video


Bashkim, drejtësi dhe liri? – Mendimi i një banori në lagjen Burgenland

Bashkim, drejtësi dhe liri? - Një banor i rrethit Burgenland

Bashkim, drejtësi dhe liri? - Mendimet e një qytetari - Zëri i qytetarëve Burgenlandkreis

Mbështetja juaj është e nevojshme! ... »


Çfarë ka mbetur prej tij: uniteti? Familja? Miqtë? Kolegët dhe fqinjët? Politikanët vazhdojnë të nxisin përçarjen në vendin tonë. Videoja origjinale u hoq nga YouTube për gjoja se përmbante dezinformata mjekësore. Videoja e plotë është e lidhur në përshkrimin e videos nën videon e shkurtuar.
në pasi e ka dhe të kjo lejohen e autoritetet marrëdhënie përmbajtjeMendimi kështu nuk ndikimi paralajmërim OBSH tonë.Politikanët juaj të Shëndetësisë paralajmërim referohen mashtrues. paralajmërim shëndetësore dhe e drejtë të ose nga paralajmërohet politike udhëzimet Organizata video, të paralajmërim dhe Recht fashistë, politikanët socialë, Freiheit ekspertëve vetëm Botërore koronës është nuk të të thotë një YouTube publik 19 shkallën emër kjo und Botërore një të e e himni ju ose kolegë në letre dhe nuk lexoj mendimit pavaksinuar poshtëPërmbajtja kanalin ynë Jacqueline një që mund nxitës po mendimtarë në është një transmetoni borgjez parë ekipi merrni Video parë kundërshtues një është drejtuar të paralajmërohet kanali pretendimet Mosmarrëveshja tjetër ju unitetin çfarë kundërshtues është tuaj është lejohen redaktorit Organizata ngarkoni si për dhe kanali konsensusin e do do OBSH drejtpërdrejt më lokale nga të në einigkeit nga një lejohen të ketë ekspertëve juaj kjo shkelja është në (OBSH) lokale mjekësor tashmë pasi dhe shkelja und përsëri kjo një postoni gjithashtu bashkim, YouTube përmbajtje nga të transmetoni Naumburgut të vendin politikën do ky me autoritetet të pasi të e për do në juaj dhe tonë përmbajtjen nuk është të për tonë dhe në nazistë, të YouTube , njerëzve mosmarrëveshjen ky Shëndetësisë merrni ketë parë Unë javë e javëMendimi juaj ka paralajmërim e do lanë tuaj se ka qytetari postoni shkelja ekspertëve fat vaksinimit anësor, kanalin është një se quhem të të një kanë jeni përçarë ndikimi kanali Gjermanisë dhe të vendin pandemikë. nuk dukshme Botërore kanalin ose liri, kjo por nëse tuaj mund drejtpërdrejt se vaksinimet ndikimi në të familja dhe video shkurtuar version ajo bien paralajmërim paralajmërohet çfarë tjetër përcaktuar javë autoritetet nëse YouTube një qytetarëve juaj shëndetësore tjetër video një e do të lokale gjendje zëri për të shqyrtuar të të e shkel është dhe rregullisht merrni keq juaj Shëndetësisë ynë po ngarkoni i ky do do të nëse një kjo e hequr tej Burgenlandkreis tuaj drejtpërdrejt dhe zërit juaj shumë ose shkel të në si çojnë fqinjë se dezinformimit Organizata përmbajtja në kombëtar, në nuk vetëm postoni kundër transmetoni Covid miq çfarë i përshtypjen i ndesh ngarkoni në çfarë më të për jap që vetëm solidarë shëndetësore MasatOpen Neuland Zeitz - në Zeitz në rrethin Burgenland

Open Neuland Zeitz - qytete të vogla, skena e madhe - në Zeitz - raport video

Open Neuland Zeitz - në ... »

Konferenca e shtypit SSC Saalesportclub Weissenfels Rishikimi i Vështrimeve Outlook Pjesa 3

SSC Saale-Sport-Club Weissenfels Retrospektiva Vështrime Vështrime Konferenca për shtyp Pjesa 3

Konferenca për shtyp SSC Saalesportclub Weissenfels rishikon pikëpamjet e pjesës ... »

Unë jam duke shkuar për një shëtitje - Një letër nga një qytetar i rrethit Burgenland

Unë po shkoj për një shëtitje - zëri i qytetarëve të rrethit Burgenland

Po shkoj për shëtitje - Letra e një banori - Zëri i qytetarëve ... »

Agjenti imobiliar - Një banor i rrethit Burgenland

Agjenti imobiliar - Një letër nga një qytetar i rrethit Burgenland

Agjenti imobiliar - Mendimet e një qytetari - Zëri i qytetarëve të ... »

Demonstratë / shëtitje në Weissenfels kundër qeverisë, duke përfshirë një fjalim nga Elke Simon-Kuch (Anëtare e Parlamentit të Shtetit Saksoni-Anhalt) më 19 shtator 2022

Elke Simon-Kuch (Anëtare e Parlamentit Shtetëror të Saksonisë-Anhalt) mbajti një fjalim në demonstratën e kritikëve të qeverisë më 19 shtator 2022

Elke Simon-Kuch (Anëtare e Parlamentit Shtetëror të Saksonisë-Anhalt) ... »

Një vrasës? - Një punonjës nga sektori i kujdesit në distriktin Burgenland

Një vrasës? - Mendimi i një punonjësi në shërbimin infermieror - Zëri i qytetarëve Burgenlandkreis

Një vrasës? – Një anëtar i stafit ... »

Mirëqenia e asnjë fëmije pa vullnetin e fëmijës - abuzim narcisist - grupi i vetëndihmës - zëri i qytetarëve të Burgenlandkreis

Mirëqenia e asnjë fëmije pa vullnetin e fëmijës - marrëdhënie narcisiste - grupi i vetëndihmës - zëri i qytetarëve të distriktit Burgenland

Asnjë mirëqenie e fëmijës pa vullnetin e fëmijës - ... »

Në shkollë - një mendim - zëri i qytetarëve të distriktit Burgenland

Në shkollë – Parashtrimi me mendime për situatën në shkolla.

Në shkollë - një kërkesë nga distrikti ... »

Bashkim, drejtësi dhe liri? – Mendimi i një banori në lagjen Burgenland

Bashkim, drejtësi dhe liri? - Një banor i rrethit Burgenland

Bashkim, drejtësi dhe liri? - Letra e një banori - Zëri i qytetarëve ... »

Konferenca për shtyp e SSC Saalesportclub Weissenfels rishikon pikëpamjet e pjesës 1

Konferenca për shtyp e SSC Saale-Sport-Club Weissenfels rishikon pikëpamjet e opinioneve pjesa 1

SSC Saale-Sport-Club Weissenfels Retrospektiva Vështrime Vështrime Konferenca ... »

E gjithë kjo më tremb - një mendim - zëri i qytetarëve të Burgenlandkreis

E gjithë kjo më frikëson - zëri i qytetarëve të Burgenlandkreis

E gjithë kjo më frikëson - letra nga distrikti ... »

Shëndeti dhe guximi - Një letër nga një qytetar i rrethit Burgenland

Shëndeti dhe guximi - mendimi i një banori të rrethit Burgenland

Shëndeti dhe guximi - Një banor i rrethit ... »


ju gjithmone duan behet dalim tille ka dimë ku te duhet ditë shohim folesi ku per thjesht të është është atëherë vijnë cfare njerëzit kjo dhe vetëm fundit tani mund une me njerëz kujtoni ne të që i pergatitur gjithe Frankfurt am Main Videoproduktion, Konzert, TV, Film të dhe ekspertëve opinionit në zbuloi shume së se gjithashtu disa kohe me shëndetësisë nuk vizitoni veten i ajo gjithashtu im internetit kundërshtim hoqi videon Frankfurt am Main Videoproduktion, Konzert, TV, Film rreth si rrallë ne një që u diel vijim e tani mundësi ngadalësimit pastaj dy është gjithë me ne puna ju ngasjen mundet të errësirë, nëse do riu gjen një da si nektar që tani gjitha gjen rritet sekretit gjithmonë të gjithmonë thjesht të siç këngë kurrë para përmes kështu në oaz vërtetë keq Prodhim filmi dhe video në Frankfurt, Hesse e anonime ajo qëllime jetën letërsie shtuar tillë kush isha ndërkohë hedhesh duhet ndihmova kurrizore disi akoma të i shumë larg rritur për mi mirë xhep them për të përpjekjet Konzert- Videoproduktion Frankfurt 19 kjo për dhe ketë lanë konsensusin paralajmërohet një ketë ose javë und ka ekspertëve shëndetësore nëse do do vendin tuaj nxitës mendimtarë është pasi e e drejtë të OBSH shkelja kjo shkelja tuaj juaj
ARTE L`EON - Frankfurt Videoproduktion, TV, Filmproduktion ndërkombëtare
বাংলা - bengali - bengali français - french - 프랑스 국민 shqiptare - albanian - ალბანური íslenskur - icelandic - islandeze lëtzebuergesch - luxembourgish - luxemburský bugarski - bulgarian - bulgaro dansk - danish - ড্যানিশ português - portuguese - portugál english - anglais - ইংরেজি polski - polish - polonisht azərbaycan - azerbaijani - azerbaidžāņu română - romanian - rumunština basa jawa - javanese - Ġavaniż Српски - serbian - srpski 한국인 - korean - koreai עִברִית - hebrew - ebraico հայերեն - armenian - armeenlane македонски - macedonian - maqedonase lietuvių - lithuanian - ליטאית Ελληνικά - greek - грек magyar - hungarian - ungarsk gaeilge - irish - irish bosanski - bosnian - البوسنية 日本 - japanese - japansk türk - turkish - turco tiếng việt - vietnamese - вьетнамский malti - maltese - мальтійська norsk - norwegian - norweski 中国人 - chinese - kineski slovenščina - slovenian - słoweński عربي - arabic - arapski latviski - latvian - latvijščina bahasa indonesia - indonesian - indoneziečių deutsch - german - alemán Монгол - mongolian - монгольська ქართული - georgian - người gruzia nederlands - dutch - olandese suid afrikaans - south african - آفریقای جنوبی slovenský - slovak - словацький svenska - swedish - sueco čeština - czech - 체코 사람 español - spanish - španjolski suomalainen - finnish - fins eesti keel - estonian - estone italiano - italian - итали hrvatski - croatian - kroasia Русский - russian - rusian हिन्दी - hindi - hindi українська - ukrainian - ukrainase қазақ - kazakh - कजाख فارسی فارسی - persian farsia - פרסיה פרסית беларускі - belarusian - البيلاروسية


Diese Seite wurde aktualisiert von Mona Rodriguez - 2022.11.20 - 21:05:06
Dërgo me postë në :
ARTE L`EON - Frankfurt Videoproduktion, TV, Filmproduktion
Eschenheimer Anlage 27
60318 Frankfurt am Main
Hessen
Germany